אתר האינטרנט של TRAVELING TO ASIA מציע למטייל העצמאי ולקבוצות  סיוע וליווי מקצועי בארגון והזמנת הטיול שלהם לאסיה וייטנאם,  סין,לאוס,קמבודיה.באתר תוכלו לקבל מידע רחב על האזורים השונים ברחבי אסיה. הדרכה ומידע על היעדים השונים ולהזמין בקלות את השירותים בשיטת "ללכת על בטוח".
מטרת האתר היא לאפשר למטייל העצמאי לקבל את מירב המידע אודות היעדים והעסקים באזור המציעים אירוח ושירותים. בעזרת אתר TRAVELING TO ASIA תוכלו לתכנן מגוון רחב של טיולי נושא: ירח דבש, טיולי בר/בת מצווה, טיולים מותאמים לנכים, טיולי משפחות, טיולים מותאמים לגיל השלישי, טיולים משולבים עם אטרקציות, טיול כשר , טיולי צילום, חוויות מעולם אחר.
למה דווקא אנחנו?

המשרד שלנו ממוקם ב וייטנאם ומורכב מצוות עובדים מקומי, צוות שמכיר היטב את היעדים השונים בארץ היעד, מציעים את החבילות המשתלמות ביותר ואת הדרך המומלצת ביותר לארגון מסלול הטיול באתרים בהם אתם מעוניינים. כמובן שתקבלו מאתנו המלצות בהתאם לניסיון הרחב שלנו. אבל הבחירה בידכם.

האתר מציע מסלולי טיול מומלצים ל : וייטנאם, סין,לאוס,קמבודיה.. כך שתוכלו לתכנן בהתאמה אישית כולל ליווי צמוד לאורך כל הטיול.
בין המדינות בהן אנו מתמחים ומציעים את החבילות המשתלמות: וייטנאם, סין, לאוס, קמבודיה.
אנו מציעים שירות מקצועי על ידי צוותים המכירים היטב את היעדים.
ניסיון רב בניית טיולים, הכרת צרכי הלקוחות והתאמת תוכנית ייחודית למטיילים מאפשרת למטיילים לערוך את הטיול המושלם והמותאם עבורם. שירות מקצועי, אדיב ומענה לכלל שאלות המטיילים יאפשר לנו "להפיק" לכם את הטיול המושלם.
 
איזה מידע ניתן לקבל באתר האינטרנט שלנו?
 

באתר האינטרנט שלנו אנו מפרסמים מאמרים מקצועיים אודות היעדים הפופולריים במדינות אסיה. כתיבתם של מדריכי הטיולים, ההמלצות

והטיפים העדכניים של המטיילים ברחבי העולם והמידע המפורט אודות האתרים הפופולריים יאפשר לכם להיערך מראש לטיול החלומות שלכם.

 
מעוניינים לפנות אלינו למידע נוסף?
 
נציגנו זמינים לכל שאלה של גולשי האתר ומעניקים שירותי ייעוץ ותמיכה מלאה בתהליך תכנון הטיול של הלקוחות.
 
תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון: 03-7228585 או 03-9669060
בעלות שיחה של בזק
באמצעות הדואר האלקטרוני: info@travel-viet.com 

 

אנחנו כאן בשבילכם
שירותי תיירות למטייל העצמאי ,טיול מאורגן , ויטנאם, סין, לאוס, קמבודיה, תכנון מסלולים, בתי מלון, מדריכים מקומיים, תחבורה, טיולים מותאמים אישית. צוות מקומי מיומן ומנוסה.