המטבע הלאומי של קמבודיה הוא ריאל הקמבודי, הוא זמין ב 100, 500, 1000, 2000, 5000, 10000, 20000 ו 100,000 הערות. מאז ריאל מחובר עם שער החליפין של הדולר האמריקאי, שני המטבעות מתקבלים; הריאל הוא הנפוץ ביותר רק עבור עסקאות קטנות במקום מטבעות של ארה"ב, אשר אינם מתקבלים בשום מקום. עם זאת, באזורים הכפריים, המחירים מצוטטים בדרך כלל ברייל, שכן יש פחות דולר בארה"ב.

Riel ניתנים בעיקר בחזרה כמו שינוי (1 USD = 4000 Riel), גם אם אתה משלם בדולרים. היזהר בגבולות היבשה; הרמאים לעתים קרובות לפעול שם יגיד לך רק Riel מתקבלים לתשלום (לא נכון), מכריח אותך לשנות את הכסף שלך (בשער החליפין שלילי). בנוסף לשלם בדולר ארה"ב ו Riel, בהרבה מקומות אתה יכול לשלם בהט תאילנדי גם כן. מטבעות אחרים ניתן לשנות במשרדי החלפת כספים או בנקים.

אנא שימו לב כי שטרות מטבע קרועים או ישנים – הן דולר והן רייל – עשויים להיות קשים לשימוש. הקופאיות עשויות להצביע על דמעה קטנה בפתק ולסרב לקבל אותו. לכן, תמיד לבדוק את הכסף שלך בזהירות; הערות קרועות ניתן לשנות במשרדי חליפין כנגד תשלום קטן.

עבור הוצאות יומיות זה תמיד חשוב יש כסף קטן בארנק שלך; טוק טוק נהגים וחנויות קטנות לא בדרך כלל יש הרבה שינוי.

הבנקים פתוחים מיום שני עד שבת מ 08:00 עד 04:00 ו כספומט ניתן למצוא בערים הגדולות; אתה יכול לסגת דולר או ריאל. זה מומלץ לקבל קצת מזומנים לפני טיול לתוך המדינה או פחות אזור תיירותי כמו כספומט הם נפוצים פחות שם. כספומטים קמבודים הם בדרך כלל תואם עם מאסטרו, Cirrus, פלוס, כרטיסי ויזה. ויזה ו- JCB הם כרטיסי האשראי הנפוצים ביותר. כרטיסי מאסטרקארד וכרטיסי אמריקן אקספרס נהיים אט אט יותר ויותר מקובלים. שים לב כי מקומות רבים, במיוחד מסעדות התקציב לינה, לא מקבלים כרטיסי אשראי.