מפרץ יורד דרקונים
Ha Long Bay הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו וזה לא קשה לראות למה. האזור הוא ביתם של אחד הנופים הייחודיים והמרהיבים ביותר בעולם, שבו איים והרי אבן גיר עולים באופן מהותי מתוך המים האזמרגד. השם 'Halong Bay' פירושו 'מפרץ הדרקונים היורדים' והאגדה מספרת שדרקון ענקי חצה את ההרים וצלף את זנבו הארוך מסביב וגרם לקרקע לשבר וליצור את 2000 האיים. מקרא או לא, זה אחד המפרצים המרהיבים ביותר בעולם חובה לראות בווייטנאם.

קרוז בנוחות
הפעילות הפופולארית ביותר של Halong Bay היא שיוט בנוחות עבור 1-3 ימים על סיפון ספינת גרוטאות יוקרתית כפי שהיא מחליקה בין כמה האיים הקסומים ביותר של האי ואת האיים. על טיולי טיפוס טיפוסי האורחים יכולים לבלות את היום בוהה בפליאה על מגוון המפרץ של תכונות מרתקות; הרי קסטות מכוסות; איים עטוף בג 'ונגל צפוף, כפרי דיג צף מערות ענק מעוטר באופן טבעי עם נטיפים ו stalagmite.

חוף, ג'ונגל, מערות, מפרצונים ושוניות אלמוגים
הפעילים יותר של האורחים יכולים לבחור קיאק דרך המראות היפים ביותר של המפרץ או אפילו להתמכר במקום של שיט, רכיבה על אופניים, טיפוס הרים או טיפוס על סלע על Cat Ba, האי הגדול ביותר של Halong Bay. גן עדן של הטבע, קאט בא הוא פארק לאומי שמציעות חופים, מערות, מפרצונים, צוקים, יערות, ג 'ונגל, אגמי מים מתוקים ושוניות אלמוגים צבעוניות.