הו צ'י מין סיטי, המכונה גם סאי גון, היא העיר הגדולה ביותר של וייטנאם הנמרצת ביותר. זוהי עיר שבה עולמות ישנים וחדשים מתנגשים באפקט מרתק. האדריכלות הישנה והחיננית של החנויות, בתי העסק, המגורים, הפגודות והארמונות של השלב האחרון, משולבים ללא מאמץ בקניונים ובגורדי שחקים מודרניים.

זוהי עיר של הצעות מגוונות, אז יש משהו לעניין את כולם כדי להתאים לכל תקציב. כמה מן המלונות הטובים ביותר של האומה והמסעדות מתגוררים כאן כמו לעשות כמה הזול ביותר. הקונים יכולים לבחור מתוך הקניונים הגבוהים המלאים של בוטיקים מעצבים או שווקים מקומיים. אוהדים של תרבות והיסטוריה ישמחו על ידי ההנפקה הענקית של אתרים היסטוריים. ההיסטורי חייב לראות את מוזיאון שרידי מוזיאון ואת מנהרות Cu Chi לטיול דרך העבר סוערת של וייטנאם, קרוע המלחמה; ארמון איחוד איקוני; קתדרלת נוטרדאם ובניין הדואר הישן לדוגמאות של אדריכלות צרפתית קולוניאלית קלאסית; ו Cholon, HCMC אטמוספרי של סין טאון, שמציעות מקדשים מסובכים פגודות שוק היסטורי.

לאכול, לשתות ולהיות שמח

Foodies לא יכול להיכשל להתרשם מגוון עצום של מאכלים המוצעים; מן המועדפים האזורי והארצי נמכר סופר זול על דוכני הרחוב, כדי מזון רחוב המועדפים שימש בסביבה אופנתית; ואת המטבח hute המסורתי של מסעדות. יש גם מבחר נדיב של מאכלים בינלאומיים על ההצעה, כולל כמובן צרפתית, אלא גם הודי, יפנית, תאילנדית ואיטלקית. אלה שאוהבים להניח את השיער למטה בלילה יכולים לעשות זאת בסגנון סיגוני אמיתי במבחר עצום של ברים ומועדונים, החל מועדוני בירה מזדמנים ברחוב, על ברים על הגג בסגנון קלאסי ומועדוני לילה מאוחרים.