אולי העיר היפה ביותר בווייטנאם ובוודאי עיר המורשת האטמוספירה ביותר, הוי אן (כלומר "מקום שקט" בווייטנאמית) יש את השילוב המושלם של קסם העולם הישן ואת הנוחות המודרנית מותרות. זו העיר ההיסטורית מפוארת ללא רב קומות ומבני בטון מכוערים הודות למעמד אונסקו מורשת עולמית. החנויות הסיניות בחנות סוחרים היכרויות כמו חזרה המאה ה -15 חנויות החנות, מסעדות, גלריות לאמנות, מוזיאונים ובעלי חייטים במיוחד, הבטחת הוי אן יש משהו שיתאים לכל הטעמים.

מה שבאמת עושה הוי לחיות עד "מקום שליו" שם הוא האיסור המבורך על אופנועים וקטנועים בעיר העתיקה בחלקים מסוימים של היום ורוב הערב.

ונציה של וייטנאם

אחד הגורמים הגדולים ביצירת ההיסטוריה התרבותית העשירה המביאה אווירה מיוחדת זו להוי אן, הוא הנהר שהיא בנויה סביבה. הנהר "ת'ו בון" אחראי על הכנסתם של סוחרים זרים ומתיישבים ממקומות מרוחקים במשך מאות שנים, ומביא עיירה יפה, רומנטית, "ונציה של וייטנאם" לעיר. נסיעה בסירה בנהר במהלך חודשי חודשי פסטיבל הירח המלא של העיר הוא אטמוספרי במיוחד מאז פנסים צבעוניים מקומיים מתנפחים על המים למזל טוב.

A קולינרית מכה ו קונה של גן עדן

כמה מאות שנים של סחר החוץ השפיע על המטבח המקומי, כמו גם את הארכיטקטורה, להרוויח את הוי אן את המוניטין כמכה קולינרית. הרחובות הצרים של הוי אן מציעים מגוון מסנוור של מסעדות החל מהמטבח המקומי המסורתי ועד מועדפים אזוריים, מאכלים מערביים וכמעט כל מה שביניהם.

הוי הוא גם גן עדן עבור shopaholics; חייטים מוכשרים יכולים לחבוש חליפות, שמלות, חצאיות וחולצות תמורת חלק מהמחיר שהם עלו הביתה.