גוון: ארמונות, פגודות, קברים ומקדשים

הבירה הקיסרית לשעבר של וייטנאם היא אחת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו ומקלטי נגוין קיסרים ובני מלוכה שעזבו מאחורי ארמונות אוצר, פגודות, קברים ומקדשים משנת 1800 .

למרות פגעי הזמן ומלחמה (Hue הוכה קשות במהלך מלחמת וייטנאם / אמריקאי), המצודה המבוצרת, מוקפת תעלות מגן, 2 מטר עבה 10 ק"מ ארוכים המכסים את המתחם הקיסרי את העיר הסגורה האסורה ואת מעונו הפרטי של הקיסר; קברות מלכותיים מפוארים קבורי קיסרים קדומים של נגוין השושלת; Thien Mu Pagoda (7 קומות), מנזר בודהיסטי פעיל, לשמצה לנזיר בראשות סאי גון ולשים על האש כדי למחות נגד היחס האכזרי של נזירים בודהיסטים וחסידיהם (המכונית כי הוא נסע לכאן); ו טיול סירה לאורך נהר בושם יפה.

תודה אוכל נפלא לקיסר פאסי

הגוון הוא גם מפורסם איכותו הגבוהה מזון מגוון אשר מיוחסת האכלן המפורסם שלה קיסר טו דוק. התמחויות מקומיות כוללות עוגות מלכותיות רייס (Banh Khoai) ו Hue Bo Bun צלחת נודלס פיקנטי. מאכלים מיוחדים אלה, כמו גם מנות לאומיות, מנות צרפתיות ומגוון של מאכלים מערביים ניתן למצוא במסעדות רבות של העיר, החל בווילות צרפתית יוקרתית ועד בתי קפה מזדמנים וכמובן לדוכני מזון פופולאריים ברחוב. תיירים. כאחד.