חמישים גוונים של ירוק
בין הגבוהים והמדהימים של הגבעות הצפון-מערביים של וייטנאם ופרוביית לאו קאי היא עיר הציורים של גבעת סאפא. סאפא וסביבותיה מכילות שמיכת טלאים ענקית של טרסות אורז ועמקים ירוקים עד כמה שהעין יכולה לראות. הטרסות של האורז נחצבו באדמה בצורה מעוותת, מציגות חמישים גוונים של ירוק, מפוזרות פה ושם בבתים קטנים ובבעלי חיים.

סביב עמקי המרפסת של האורז נמצאים הרים מנומרים בערפל, כולל הגבוה ביותר של אינדוצ'ינה, פאנסיפן. כמו כן מחמיא הערעור של העיר הזאת ההר הקסום הוא אורח החיים המסורתי כי הוא שיחק מחוץ לעיני המבקרים; שבטי גבעה לבושים בגוונים צבעוניים נוטים לשדותיהם; ילדי האיכרים על תאו המים; ותאו, חזירי-סירים ורוכבים גאים משוטטים בדרכים.

תענוג של ווקר
ההליכונים של ההליכונים, שבילי ההרים של סאפה וסביבותיה הנשגבות נהדרות לטיולים, וזה מה שרוב האנשים באים לכאן לעשות. בין אם אתה trkker מנוסה או מתחיל, אנחנו יכולים למצוא משהו שמתאים לך.

גם אם טרקים זה לא הדבר שלך, Sapa הוא שווה ביקור, תצוגות האפי שלו הם קצת מדהימים כאשר צפו במצב ישיבה נוח מלווה בכוס קפה או כוס יין! חובה לעשות עבור שניהם trekkers שאינם trekkers כאחד שרוצים תובנה אמיתית לתוך החיים המסורתי ההר הוא בית עם משפחה מיעוט אתני מקומי.

גם מפתה של ספה, אנשי השבט המקומיים, שתלבושותיהם הצבעוניות המעוטרות בעבודת יד, מוסיפות את צבעו של ספה ל -50 גוני הירוק. צבעוניים במיוחד הם השווקים של האזור שבו מיעוטים אתניים מן קרוב ומרחק לאסוף סחר מזון ו תכשיטים. גב 'שבט הנשים הן תופרות מוכשר ובנוסף לתפור את הבגדים שלהם, לייצר כל מיני עבודות יד צבעוניות ובגדים.