וונג טאו – חוף הים הבריחה של סייגונים
Vũng Tàu היא עיר Peninsula חוף הים הממוקם בדרום וייטנאם, רק 3 שעות נסיעה (328kms) מ HCMC, מה שהופך אותו להימלט העיר פופולרי עבור המקומיים וגולים מקומיים. החופים הראשונים שלה הופכים פופולריים עם המתיישבים הצרפתיים בסביבות 1890, כאשר זה נקרא 'שווי סנט ז'אק'. ההשפעה הצרפתית מוצגת בשדרות הרחובות של העיר ובבניינים הקולוניאליים הגדולים.

קו החוף של Vũng Tàu מחולק לשלושה חופים; חזרה החוף על רצועת הראשי (באאי סאו) הוא ארוך, רחב של רצועת החוף מול מספר בתי מלון ובתי הארחה. מלון פרונט ביץ 'הינו ממוקם במרכז העיר ומוקף בפארקים מלוטשים עם מדפי שיש נוצצים. Mulberry Beach על צפון מערב הוא חצץ, אבל מבודד ושקט.

מראות מעניינים בעיר כוללים את פסל ישו הענק, האמין על ידי המקומיים להיות הגבוה ביותר בעולם 6 מטר גבוה יותר מאשר גרסה ריו דה ז 'נירו. ניתן לראות נופים פנורמיים נהדרים של וונג טאו על ידי טיפוס אל גובה הזרוע. כדי להגיע עד לראש ההר, סביב 900 מדרגות יש לטפס, לחילופין נסיעה מהמורות על ידי אופנוע יכול לקחת אותך לפסגה. נופים מדהימים ניתן לראות גם ממגדל 1910.

מעדן מפורסם בוונג טאו הוא Banh Khot Hai San – פנקייקס אורז מיניאטורי עם פירות ים במרכז ומפזרים שרימפס מרוסק. Banh Khot הוא מסובך לעשות כי תזמון מושלם הוא חיוני.