למטייל העצמאי ? מה זה ? מהם ראשי תיבות FIT ?

ההגדרה המקורית של ראשי תיבות FIT היא סיור עצמאי, אבל עכשיו זה הנפוץ ביותר לתיאור הנוסע עצמאי או המטייל העצמאי

ראשי התיבות מתייחסות לתיירים שנוסעים באופן עצמאי. כאלו שכמעט תמיד מעצבים מסלולים משלהם מארגנים את תוכנית הנסיעה שלהם. על פי לוח הזמנים שלהם, בקצב שלהם.

תיירים שמתאימים להגדרה של FITs בדרך כלל נוסעים לבד, בזוגות או בקבוצות אינטימיות קטנות של חברים או בני משפחה.

לעתים קרובות טיול זה הוא יקר יותר מאשר נסיעה עם קבוצה מאורגנת. אבל מה שמשותף לכול  ה FIT  מעצם הגדרתו, הוא רצון להימנע מתיירות המונית לטובת גישה אישית עצמאית.

 

הם נוטים לרצות לחקור את היעדים הנבחרים שלהם בעצמם ובקצב שלהם עם דגש על הנאה של האוכל המקומי, האדריכלות, ההיסטוריה והתרבות.

 

העלייה העצומה בפופולריות של האינטרנט עבור כל ההיבטים של תכנון נסיעות עשה את זה קל עבור מטיילים עצמאיים, כתוצאה מכך, תחום זה גדל יותר ויותר.

 

מידע ממקור ראשון על יעדים, הסדרי תחבורה כגון כרטיסי רכבת וכרטיסי טיסה והזמנות של בתי מלון ברחבי העולם זמינים בלחיצת עכבר למטיילים עצמאיים.

 

למרות שפירוש המושג הוא  עצמאית, רצוי לפעמים להיות יעיל ולהתייעץ עם אנשי מקצוע המנוסים במתן שירותים לאלה המעוניינים לתכנן את הנסיעות שלהם, במיוחד עבור יעדים אקזוטיים יותר.

סוכנויות המתמחות בטיולים מותאמים אישית עבור יחידים וקבוצות קטנות שמבקשים לבחור את היעדים שלהם לתכנן מסלולים משלהם.

 

סוכן המתמחה בנסיעות FIT יכול לעזור לכם לתכנן סיור מותאם אישית עם מדריך טיולים פרטיים, לארגן מחלקת בישול פרטית או סיור טעימות יין, ואפילו לחבר אתכם עם נציגים מקומיים . הסוכן יעזור לכם לתכנן חוויית נסיעה אישית על סמך קלט שתספקו.

 

אנשי מקצוע בתחום הנסיעות מועילים במיוחד במציאת מקומות לינה לא מסורתיים או מחוץ למסלולים שאינם מפורסמים באינטרנט, כגון וילות, בתי חווה, פונדקים, וארוחת בוקר משפחתית ועוד כיוצא בזה .

 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה

בואו לגלות את וייטנאם ו אינדוצ’ינה עם TRAVELING TO ASIA

אנו ממוקמים בלב ליבה של וייטנאם

עם משרדים מקומיים ברחבי אזור Indochina, אנו יוצרים חוויות ייחודיות בלתי נשכחות, וייטנאם, קמבודיה, סין ,תאילנד מיאנמר ולאוס במחירים מצוינים. איכות ברמה גבוהה, מתמחים במתן סיורים ,הניתנים להתאמה אישית מלאה, בשילוב עם תשומת לב אישית של מומחי הנסיעות שלנו. והכל לפי התקציב שלכם.

037228585 מספר ישראלי

841208011128 מספר וייטנאמי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *