סאפה  –  חמישים גוונים של ירוק

בין הגבעות הצפון מערביות של וייטנאם ופרובינציית לאו קאי שוכנת העיר הציורית

מלכת הצפון סאפה. סאפה וסביבותיה שזורות כבשמיכת טלאים ענקית של טרסות אורז ועמקים ירוקים עד כמה שהעין יכולה להכיל. מרפסות האורז נחצבו באדמה בצורה מתוחכמת, מציגות חמישים גוונים של ירוק, מנוקדים בבתים קטנים שבטי ההרים ובעלי חיים. עמקי טראסות האורז מוקפים הרים מנומרים בצבעוניותם לוטים בערפל מיסטי ובהם גם ההר הגבוה ביותר של אזור אינדוצ'ינה, הפאנסיפן. וכמו להשלים את התפאורה המיסטית הזו שזורים בצבעים עזים של לבוש מסורתי  – שבטי הגבעה לבושים בגוון צבעוני רכונים על שדותיהם, ילדי האיכרים מוליכים את תאו המים , חזירים או סתם משוטטים בדרכים.

 

תענוג של הליכה –  טרק

שבילי ההרים של סאפה וסביבתה המרהיבה . נהדרים לטיולים, וזה מה שרוב האנשים באים לכאן לעשות. בין אם אתה טרקר מנוסה או מתחיל, אנחנו יכולים למצוא משהו שמתאים לך.

 

גם אם טרקים זה לא דבר שלך, Sapa שווה ביקור. ההרים , הנופים , הצבעים , המפלים , השבטים ,וואו אחד גדול שלא נגמר בהשתאות אדירה מול נופיה המרהיבים והבלתי ניתנים לשובע . סאפה !!

 

לא פחות מפתה מהנוף של סאפה הם אנשי השבטים המקומיים, אשר תלבושות צבעוניות בעבודת יד מוסיפים לה צבעים עזים בנוסף ל 50 הגוונים הירוקים של סאפה. צבעוניים במיוחד הם השווקים של האזור שבו מיעוטים אתניים מגיעים מקרוב ורחוק לעסוק בסחר מזון בעלי חיים וגם שידוכים…..

נשות השבטים תופרות מוכשרות ובנוסף לעובדה שהן תופרות את בגדיהן , הן אף מייצרות מיני עבודות יד צבעוניות

רוצים גם ?

צרו קשר

Facebook : Traveling To Asia
Vietnam : +84708011128
info@travel-viet.com